Základní umělecká škola Kuřim
Telefon: 541 420 060
E-mail: zus.kurim@worldonline.cz

KONTAKTY

ÚSPĚCHY HOUSLISTŮ A VIOLONCELLISTŮ ZUŠ KUŘIM V KRAJSKÉM KOLE NÁRODNÍ SOUTĚŽE

BLAHOPŘEJEME ŽÁKŮM, kteří úspěšně repezentovali ZUŠ Kuřim a Město Kuřim v krajských kolech Národní soutěže ZUŠ

HRA NA HOUSLE (27. a 28. března ZUŠ Ořechov)

III. kateg. Terezie GRAFFOVÁ –  2. cena MgA. Štěpán Graffe

Klára GRAFFOVÁ 2. cena – MgA. Magdalena Graffová

IV. kateg. Petra SKLENÁŘOVÁ 3. cena – MgA. Štěpán Graffe

V. kateg. Benjamin LEVÍČEK 2. cena – MgA. Magdalena Graffová

Kateřina BÁRTKOVÁ 3. cena – MgA. Štěpán Graffe

VIII. kateg. Tereza HOMOLOVÁ 1. cena – MgA. Štěpán Graffe

HRA NA VIOLONCELLO (28. března ZUŠ Ořechov)

IV. kateg. Sofie Kryštofová 3. cena – Mgr. Dagmar Barašová

Gratulujeme!

Číst dále

FAŠANKY, FAŠANKY, VELKÁ NOC IDE

Základní umělecká škola pořádá v rámci celoročního projektu “Za písničkou trochu jinak…” zájezd do Skanzenu Strážnice.
Kdy? Středa 12. dubna
Odjezd: 7:45 z náměstí ve Veverské Bítýšce
Návrat: 16:30
Těšit se můžete na masopustní zvyky, fašankový tanec a velikonoční období přiblíží tradiční zvyky jako je hrkání, šlahačka, vynášení smrtky, malování kraslic a příprava lidových pokrmů.

Číst dále

KONCERT

Srdečně Vás zveme na tradiční dubnový koncert z děl skladatelů 20. století a autorů populární hudby.

Číst dále

JARNÍ KONCERT

Srdečně Vás zveme na  koncert, na kterém se představí žáci hudebního  oboru v sólové i souborové hře.

Číst dále

OKRESNÍ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ – umístění žáků ZUŠ Kuřim

ŽÁCI ZUŠ KUŘIM DOSÁHLI VÝBORNÝCH VÝSLEDKŮ

V OKRESNÍCH KOLECH NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ!

více na www.soutezezus.cz

HRA NA KLAVÍR (14. a 15. února ZUŠ Střelice)

pedagog

0. kategorie Ella Kašparcová 2. cena P. Jedlička ml.

Klára Machotková 3. cena P. Jedlička ml.

II. kategorie Tereza Kratochvílová 2. cena MgA.P. Kratochvíl

III. kategorie Petra Škarabelová ČU I. st. Mgr. M. Milková

Filip Burkart ČU I. st. MgA. P. Kučera

artin Cabejšek ČU II. st. Mgr. M. Milková

IV. kategorie Veronika Jelenová ČU I. st. MgA. P. Kratochvíl

VII. kategorie Michal Svoboda 2. cena

(1. neudělena) MgA. P. Kučera

IX. kategorie Zuzana Pitsmausová 3. cena P. Jedlička ml.

HRA NA HOUSLE (23. února ZUŠ Oslavany)

II. kategorie Anna Punčochářová 2. cena M. Repiská

III. kategorie Terezie Graffová 1. cena s postupem MgA. Š. Graffe

Klára Graffová 1. cena s postupem MgA. M. Graffová

IV. kategorie Petra Sklenářová 1. cena s postupem MgA. Š. Graffe

V. kategorie Kateřina Bártková 1. cena s postupem MgA. Š. Graffe

Benjamin Levíček 1. cena s postupem MgA. M. Graffová

VIII. kategorie Tereza Homolová 1. cena s postupem MgA. Š. Graffe

a ocenění Absolutní vítěz

HRA NA VIOLONCELLO (23. února ZUŠ Oslavany)

0. kategorie Jan Cacek 1. cena MgA. D. Barašová

I. kagegorie Kristýna Skoupilová 2. cena MgA. D. Barašová

II. kategorie Patrik Prachár 3. cena MgA. D. Barašová

III. kategorie Isabela Josefi 3. cena MgA. D. Barašová

IV. kategorie Sofie Kryštofová 1. cena s postupem MgA. D. Barašová

Zvláštní ceny pro pedagogy:

Za výborné pedagogické vedení MgA. Štěpán Graffe

Za inspirativní klavírní spolupráci Petr Jedlička

HRA NA KYTARU (3. února ZUŠ Kuřim)

0. a kategorie Veronika Spilková 1. cena s postupem N. Chocholáčová

0. b kategorie Vojtěch Zdráhal 1. cena s postupem BcA. J. Chocholáčová

Karolína Svobodová 2. cena BcA. J. Chocholáčová

Tomáš Havel 2. cena P. Jedlička

Sofie Josefi 2. cena “

0. c kategorie Petr Klíč 1. cena s postupem Bc.A. J. Chocholáčová

I. kategorie Marie Špácová 3.cena P. Jedlička

II. kategorie Štěpán Chalupník 1. cena s postupem N. Chocholáčová

Vojtěch Havel 3. cena P. Jedlička

III. kategorie Kateřina Blechová 1. cena s postupem N. Chocholáčová

Zuzana Halouzková 2. cena BcA. J. Chocholáčová

Veronika Vostrejšová 2. cena BcA. J. Chocholáčová

Dan Volf 2. cena P. Jedlička

IV. kategorie Veronika Imrichová 1. cena s postupem N. Chocholáčová

Berenika Čalkovská 2. cena BcA. J. Chocholáčová

V. kategorie Ivana Vostrejšová 1. cena s postupem BcA. J. Chocholáčová

Vojtěch Pavlík 2. cena “

VI. kategorie Martin Strašák 1. cena s postupem BcA. J. Chocholáčová

VII. kategorie Martin Votýpka 1. cena s postupem N. Chocholáčová

VIII. kategorie Štěpánka Badinová 2. cena P. Jedlička

Petr Findura 2. cena Bc. P. Punčochářová

KOMORNÍ KYTAROVÁ HRA (3. února ZUŠ Kuřim)

Kytarové duo II. kategorie Kateřina Blechová, Veronika Imrichová

1. cena s postupem N. Chocholáčová

Kytarové duo II. kategorie Berenika Čalkovská, Zuzana Halouzková

2. cena N. Chocholáčová

Kytarové duo III. kategorie Adéla Václavíková, Martin Votýpka

1. cena s postupem BcA. J. Chocholáčová

a ocenění Absolutní vítězové soutěže

Kytarové kvarteto II. kategorie

Ivana Vostrejšová, Zuzana Svobodová, Martin Strašák, Vojtěch Pavlík

1. cena s postupem BcA. J. Chocholáčová

Zvláštní ceny pro pedagogy:

Za mimořádné pedagogické vedení BcA. Janě Chocholáčové

Za mimořádné pedagogické vedení Naděždě Chocholáčové

Gratulujeme!

Číst dále

“ZA PÍSNIČKOU TROCHU JINAK…”

Nesoutěžní přehlídka žáků hudebního oboru se bude konat v úterý 21. února od 13:30 do 18 hodin. Na pódiu v sále ZUŠky se představí na šedesát muzikantů od nejmladších po nejstarší v sólové i souborové hře. Program bude sestaven převážně z lidových písní. Přijďte nás podpořit, těšíme se Vás.

Číst dále

KYTAROVÁ SOUTĚŽ – výsledky školního kola Národní soutěže ZUŠ

Č. Příjmení a jméno soutěžícího
/ Název souboru (soutěžící)
ZUŠ (pedagog) Ce
na
Kategorie: a) Hra na kytaru – sólo – 0.a) kategorie (do 8 let)
1 Spilková Veronika ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Chocholáčová) 1.P
Kategorie: a) Hra na kytaru – sólo – 0.b) kategorie (do 9 let)
1 Josefi Sophie ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Jedlička) 1.P
2 Zdráhal Vojtěch ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Chocholáčová) 1.P
3 Havel Tomáš ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Jedlička) 1.P
4 Svobodová Karolína ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Chocholáčová) 1.P
5 Boleslavová Olga ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Chocholáčová) 1.
6 Sikora Martin ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Jedlička) 1.
7 Svoboda Gabriel ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Jedlička) 1.
Kategorie: a) Hra na kytaru – sólo – 0.c) kategorie (do 10 let)
1 Klíč Petr ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Chocholáčová) 1.P
2 Kovařík Kryštof ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Jedlička) 1.
3 Uhrová Denisa ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Jedlička) 1.
Kategorie: a) Hra na kytaru – sólo – I. kategorie (do 11 let)
1 Špácová Marie ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Jedlička) 1.P
Kategorie: a) Hra na kytaru – sólo – II. kategorie (do 12 let)
1 Chalupník Štěpán ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Chocholáčová) 1.P
2 Havel Vojtěch ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Jedlička) 1.P
3 Boček Marek ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Jedlička) 2.
Kategorie: a) Hra na kytaru – sólo – III. kategorie (do 13 let)
1 Blechová Kateřina ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Chocholáčová) 1.P
2 Halouzková Zuzana ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Chocholáčová) 1.P
3 Vostrejšová Veronika ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Chocholáčová) 1.P
4 Volf Dan ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Jedlička) 1.P
5 Plachá Tereza ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Jedlička) 1.
Kategorie: a) Hra na kytaru – sólo – IV. kategorie (do 14 let)
1 Čalkovská Berenika ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Chocholáčová) 1.P
2 Imrichová Veronika ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Chocholáčová) 1.P
3 Uher Adam ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Jedlička) 2.
Kategorie: a) Hra na kytaru – sólo – V. kategorie (do 15 let)
1 Vostrejšová Ivana ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Chocholáčová) 1.P
2 Pavlík Vojtěch ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Chocholáčová) 1.P
Kategorie: a) Hra na kytaru – sólo – VI. kategorie (do 16 let)
1 Strašák Martin ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Chocholáčová) 1.P
Kategorie: a) Hra na kytaru – sólo – VII. kategorie (do 17 let)
1 Votýpka Martin ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Chocholáčová) 1.P
Kategorie: a) Hra na kytaru – sólo – VIII. kategorie (do 26 let)
1 Badinová Štěpánka ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Jedlička) 1.P
2 Findura Petr ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Punčochářová) 1.P
Kategorie: b) Hra na kytaru – kytarová dua – II. kategorie (do 15,99 let)
1 Kytarové duo (Blechová, Imrichová) ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Chocholáčová) 1.P
2 Kytarové duo (Čalkovská, Halouzková) ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Chocholáčová) 1.P
Kategorie: b) Hra na kytaru – kytarová dua – III. kategorie (do 18,99 let)
1 Kytarové duo (Václavíková, Votýpka) ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Chocholáčová) 1.P
Kategorie: c) Hra na kytaru – kytarová tria a kvarteta – II. kategorie (do 15,99 let)
1 Kytarové kvarteto (Pavlík, Strašák, Svobodová, Vostrejšová) ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Chocholáčová) 1.P

Postupy do okresního kola (P) – 25 soutěžících

  • Spilková Veronika (ZUŠ Kuřim)
  • Havel Tomáš (ZUŠ Kuřim)
  • Josefi Sophie (ZUŠ Kuřim)
  • Svobodová Karolína (ZUŠ Kuřim)
  • Zdráhal Vojtěch (ZUŠ Kuřim)
  • Klíč Petr (ZUŠ Kuřim)
  • Špácová Marie (ZUŠ Kuřim)
  • Havel Vojtěch (ZUŠ Kuřim)
  • Chalupník Štěpán (ZUŠ Kuřim)
  • Blechová Kateřina (ZUŠ Kuřim)
  • Halouzková Zuzana (ZUŠ Kuřim)
  • Volf Dan (ZUŠ Kuřim)
  • Vostrejšová Veronika (ZUŠ Kuřim)
  • Čalkovská Berenika (ZUŠ Kuřim)
  • Imrichová Veronika (ZUŠ Kuřim)
  • Pavlík Vojtěch (ZUŠ Kuřim)
  • Vostrejšová Ivana (ZUŠ Kuřim)
  • Strašák Martin (ZUŠ Kuřim)
  • Votýpka Martin (ZUŠ Kuřim)
  • Badinová Štěpánka (ZUŠ Kuřim)
  • Findura Petr (ZUŠ Kuřim)
  • Kytarové duo (ZUŠ Kuřim)
  • Kytarové duo (ZUŠ Kuřim)
  • Kytarové duo (ZUŠ Kuřim)
  • Kytarové kvarteto (ZUŠ Kuřim)

Gratulujeme!

Číst dále

SMYČCOVÁ SOUTĚŽ – výsledky školního kola Národní soutěže ZUŠ

Č. Příjmení a jméno soutěžícího ZUŠ (pedagog, korepetitor) Ce
na
Kategorie: a) Hra na housle – II. kategorie (do 11 let, 4–8 minut)
1 Punčochářová Anna ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Repiská, Jedlička) 1.P
Kategorie: a) Hra na housle – III. kategorie (do 12 let, 4–8 minut)
1 Graffová Terezie ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Graffe, Jedlička) 1.P
2 Graffová Klára ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Graffová, Jedlička) 1.P
Kategorie: a) Hra na housle – IV. kategorie (do 13 let, 5–10 minut)
1 Sklenářová Petra ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Graffe, Jedlička) 1.P
Kategorie: a) Hra na housle – V. kategorie (do 14 let, 5–10 minut)
1 Levíček Benjamin ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Graffová, Jedlička) 1.P
2 Bártková Kateřina ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Graffe, Jedlička) 1.P
Kategorie: a) Hra na housle – VIII. kategorie (do 17 let, 7–12 minut)
1 Homolová Tereza ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Graffe, Jedlička) 1.P
Kategorie: c) Hra na violoncello – 0. kategorie (do 9 let, 1–4 minut)
1 Cacek Jan ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Barašová, Kučera) 1.P
Kategorie: c) Hra na violoncello – I. kategorie (do 10 let, 1–5 minut)
1 Skoupilová Kristýna ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Barašová, Kučera) 1.P
Kategorie: c) Hra na violoncello – II. kategorie (do 11 let, 4–8 minut)
1 Prachár Patrik ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Barašová, Kučera) 1.P
Kategorie: c) Hra na violoncello – III. kategorie (do 12 let, 4–8 minut)
1 Josefi Isabela ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Barašová, Kučera) 1.P
Kategorie: c) Hra na violoncello – IV. kategorie (do 13 let, 5–10 minut)
1 Kryštofová Sofie ZUŠ Kuřim, přísp. org. (Barašová, Kučera) 1.P

Postupy do okresního kola (P) – 12 soutěžících

  • Punčochářová Anna (ZUŠ Kuřim)
  • Graffová Klára (ZUŠ Kuřim)
  • Graffová Terezie (ZUŠ Kuřim)
  • Sklenářová Petra (ZUŠ Kuřim)
  • Bártková Kateřina (ZUŠ Kuřim)
  • Levíček Benjamin (ZUŠ Kuřim)
  • Homolová Tereza (ZUŠ Kuřim)
  • Cacek Jan (ZUŠ Kuřim)
  • Skoupilová Kristýna (ZUŠ Kuřim)
  • Prachár Patrik (ZUŠ Kuřim)
  • Josefi Isabela (ZUŠ Kuřim)
  • Kryštofová Sofie (ZUŠ Kuřim)

Gratulujeme!

Číst dále