Domů » SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA RODINNÝCH TÝMŮ

SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA RODINNÝCH TÝMŮ

5. 3. 2021

HLASOVÁNÍ V SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDCE ZAČALO!

O Cenu diváka můžete hlasovat na facebookové stránce školy prostřednictvím označení To se mi líbí u jednotlivých příspěvků do pondělí 3. května 2021. O hlavní ceně bude rozhodovat odborná porota.

Dovolujeme si Vám oznámit prodloužení termínů pro zasílání příspěvků do soutěžní přehlídky rodinných týmů Jakpak je dnes u nás doma?. Vaše příspěvky můžete zasílat do 25. dubna, hlasování je prodlouženo do 3. května.

…..

V Základní umělecké škole Kuřim pořádáme tradičně na jaře Koncert rodin. V letošním roce není možné koncert uspořádat v prostředí koncertního sálu naší školy, ale i tak chceme podpořit rodinné tvoření.

Rozhodli jsme se formu koncertu změnit a uspořádat soutěžní přehlídku rodinných týmů ve virtuálním světě, a to ve všech uměleckých oblastech – hudebním, výtvarném, literárně-dramatickém i tanečním.

Přejeme Vám hodně zábavy, radosti a dobré nálady při společném tvoření a těšíme se na Vaše příspěvky.

Podmínky soutěžní přehlídky najdete na odkazech níže:

Pravidla soutěže

Přihláška do soutěže