Domů » O škole » Zaměstnanci » Pavlína Zámečníková

Pavlína Zámečníková

Ředitelka školy
Vyučuje: hra na akordeon, pěvecké sbory
Pracoviště: Kuřim

E-mail: zamecnikova@zus-kurim.cz

Vzdělání:

• kurzy NIPOS ARTAMA – semináře sbormistrů (2007-2013)
  • Konzervatoř Plzeň, obor hra na akordeon (1989)

Praxe v oboru a umělecké aktivity:

• ředitelka ZUŠ Kuřim (od r. 2012)
  • zakladatelka a dirigentka pěveckého sboru Allegria Kuřim  (2012)
  • zakladatelka pěveckého sboru K dur (2008)
  • zakladatelka dětského pěveckého sboru Cantando (1989)
  • ZUŠ Kuřim od r. 1989
  • ZUŠ Plzeň
  • ZUŠ Netolice

Úspěchy v pedagogické činnosti:

• 2. cena – Národní soutěž MŠMT krajské kolo pěveckých sborů v Mikulově (2019)
  • Zlaté pásmo – Kuřimská kvítka, krajské soutěžní přehlídka dětských pěveckých sborů JmK (Brno, 2018)
  • stříbrné pásmo – Mezinárodní festival adventní a vánoční hudby (Bratislava, 2017)
  • bronzové pásmo – Mezinárodní festival pěveckých sborů Cracovia Cantans (2016)
  • Cantando – Stříbrné pásmo v krajské soutěžní přehlídce dětských pěveckých sborů JmK (Brno, 2014)
  • Celostátní kolo soutěže Dětských pěveckých sborů (Uničov, 2011)
  • 1. místo Radmila Sedmíková – celostátní kolo Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na akordeon (2011)
  • 1. místo Radmila Sedmíková – celostátní kolo Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na akordeon (2008)
  • Diplom pro nejúspěšnějšího pedagoga – ústřední kolo akordeonové soutěže (Teplice, 2008)
  • 1. místo a titul Absolutní vítěz – Komorní duo Radmila Sedmíková, Martin Jízdný, celostátní kolo Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na akordeon (2008)
  • 3. cena Komorní duo Radmila Sedmíková, Martin Jízdný – mezinárodní akordeonová soutěž (Lanciano-Itálie, 2008)
  • 3. cena Radmila Sedmíková – kategorie sólový akordeon, mezinárodní akordeonová soutěž (Lanciano-Itálie, 2008)
  • 1. cena a titul Absolutního vítěze Komorní duo Anežka Sedmíková a Jana Přikrylová, ústřední kolo akordeonové soutěže (Teplice, 2005)
  • 1. cena Komorní kvarteto (Radmila Sedmíková, Martin Jízdný, Aneta Šudáková, Pavlína Zámečníková) – ústřední kolo akordeonové soutěže MŠMT (Teplice, 2005)
  • 2. cena Radmila Sedmíková – ústřední kolo akordeonové soutěže MŠMT (2005)
  • 2. cena Anežka Sedmíková –  ústřední kolo akordeonové soutěže MŠMT (Choceň, 2002)
  • 1. cena Komorní trio Anežka Sedmíková, Martin Ročák, Martin Jízdný, ústřední kolo akordeonové soutěže (Choceň, 2002)