Domů » O škole » Zaměstnanci » Ondřej Zámečník

Ondřej Zámečník

MgA. Ondřej Zámečník
vyučuje: hra na akordeon, skladba
Pracoviště: Kuřim

E-mail: ondrej.zamecnik@zus-kurim.cz

Vzdělání:

• JAMU Brno, jazzová interpretace
  • Gymnázium Pavla Křížkovského s uměleckou profilací
  • Konzervatoř Pardubice, hra na akordeon

Praxe v oboru a umělecké aktivity:

• ZUŠ Kuřim (od r. 2012)
  • ZUŠ Vítězslavy Kaprálové (2013 – 2015)

Od studentských let koncertě vystupuje po celé ČR a v zahraničí, na mezinárodních festivalech Jazz Goes to Town nebo Mladí ladí jazz, Jazzové nádvoří. Účinkuje s vetšími hudebními tělesy např.: Filharmonie Hradec Králové, Moravská filharmoniíe Olomouc. V současné době se nejvíce věnuje skladatelské jazzové tvorbě pro vlastní projekt Ondřej Zámečník Quintet.

Úspěchy v pedagogické činnosti:

Blue Wings Trio – Karolína Waidhoferová akordeon, Ludmila Hlucháňová klavír, Viktor Dosedla bicí – 1. cena v ústředním kole Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na akordeon – komorní hra smíšená do pěti členů (2023)
Jonáš Hála – 2. cena v ústředním kole Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na akordeon (2023)
Daniel Matuška – 2. cena v krajském kole Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na akordeon a Ocenění za jazzový feeling (2023)
Ondřej Psota
– 2. cena v krajském kole Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na akordeon (2023)