Domů » O škole » Zaměstnanci » Zina Daňková

pracoviště: Kuřim

E-mail: zina.dankova@zus-kurim.cz

Vzdělání:

• semináře, workshopy s předními českými i zahraničními tanečníky a choreografy
  • Taneční centrum Praha
  • Střední pedagogická škola

Praxe v oboru  a umělecké aktivity:

• ZUŠ Kuřim od r. 1993
  • Předsedkyně okresní a krajské umělecké rady tanečního oboru ZUŠ pro Jmk

Úspěchy v pedagogické činnosti:

• Žákyně 6. ročníku – Bronzové pásmo Za choreografii skladby L. Janáčka V mlhách v krajském kole tanenčí soutěžní přehlídky Národní soutěže ZUŠ (2022)
    Žákyně II. stupně – Zlaté pásmo s návrhem na postup do Ústředního kola a Ocenění za skupinovou spolupráci a využití námětu autorské hudby za hudbu Lucie Kubátové (Ná)stroj v krajském kole tanenčí soutěžní přehlídky Národní soutěže ZUŠ (2022)
  • Zina Daňková a Lucie Kubátová obdržely Ocenění za spolupráci tanečního pedagoga a autora hudby (krajské kolo Národní soutěže ZUŠ (2022)
  • skladba Jak si hrály naše mámy – stříbrné pásmo v celostátní přehlídce TO (Uherské Hradiště 2018)
  • Barbora Novotná – bronzové pásmo v krajském kole Národní soutěže ZUŠ (2018)