Domů » O škole » Zaměstnanci » Pavel Pálenský

pracoviště: Kuřim, Lipůvka

E-mail: pavel.palensky@zus-kurim.cz

Vzdělání:

• Vojenská hudební škola Víta Nejedlého (4 roky s maturitou)
  • Konzervatoř Brno (nástavba 5. a 6. ročník, prof. Vlkanova)
  • JAMU Brno (dálkové studium v letech 1983 – 1987)

Praxe v oboru a umělecké aktivity:

• Výuka dechových nástrojů pro soubory závodu Zbrojovka Brno
  • Učitel Vojenské hudební školy Víta Nejedlého v Roudnici nad Labem v letech 1975 – 1976
  • Od roku 1994 do současnosti učitel ZUŠ Kuřim (výuka zobcové flétny + hlavní obor žesťové nástroje trubka – tenor)
  • 10 let hráč 1. trubky v Posádkové hudbě Brno
  • Od roku 1972 člen souboru Moravanka Jana Slabáka

Úspěchy v pedagogické činnosti:

• Dechové trio (Antonie Pekaříková, Jiří Ambrož a Ondřej Zahradník), 3. cena v ústředním kole Národní soutěže ZUŠ v oboru komorní hra s převahou dechových nástrojů (2023)
  • Ondřej Burget, 1. cena (V. kategorie) v okresním kole Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na trubku (2022)
  • Jindřich Škarohlíd, 1. cena (X. kategorie) v okresním kole Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na trubku (2022)
  • Matěj Stloukal, 2. cena (VII. kategorie) v okresním kole Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na trubku (2022)
  • Antonie Pekaříková, 3. cena (IX. kategorie) v okresním kole Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na trubku (2022)
  • Jiří Ambrož, 3. cena (X. kategorie) v okresním kole Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na trubku (2022)
  • Antonie Pekaříková – 3. místo v krajském kole Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na trubku (2018)
  • Matěj Stloukal – 3. místo v okresním kole Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na trubku (2018)
  • Jakub Sýs – 3. místo v okresním kole Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na trubku (2018)
  • Ondřej Veselovský – 3. místo v okresním kole Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na trubku (2018)
  • Václav Sýs – 3. místo v okresním kole Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na trubku (2018)
  • Václav Sýs – 1. místo v krajském kole Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na trubku (2015)
  • Ondřej Veselovský – Čestné uznání v krajském kole Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na trubku (2015)
  • Jiří Ambrož – 2. místo v okresním kole Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na trubku (2015)
  • Jindřich Škarohlíd – 2. místo v okresním kole Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na trubku (2015)
  • Dominik Němec – 2. místo v okresním kole Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na trubku (2015)
  • Marika Švejdová – 3. místo v okresním kole Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na trubku (2015)
  • Jindřich Čech – 3. místo v okresním kole Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na trubku (2015)
  • Václav Sýs – 2. místo v krajském kole Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na trubku (2012)
  • Jiří Přikryl – 2. místo v krajském kole Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na trubku (2012)
  • Dominik Němec – 3. místo v krajském kole Národní soutěže ZUŠ v oboru hra na trubku (2012)