Domů » VÝSLEDKY ŽÁKŮ ZUŠ V KRAJSKÝCH KOLECH NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ

VÝSLEDKY ŽÁKŮ ZUŠ V KRAJSKÝCH KOLECH NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ

4. 4. 2016

Ředitelství ZUŠ Kuřim blahopřeje svým žákům a jejich pedagogům k výbornému umístění v krajských kolech Národní soutěže ZUŠ. Naši žáci postoupili do krajských kol jako vítězové okresních soutěží a výborně obstáli i v krajské konkurenci.

Krajské kolo soutěže v komorní hře dřevěných dechových nástrojů (17. března Brno)

Klarinetové trio I. kategorie:

Simona Valová, Lucie Selingerová, Milan Vašuta 1. místo

Klarinetové kvarteto III. kategorie:

Kristýna Bilavčíková, Lucie Valová, Katharina Osztovits, Kristýna Životská

1. místo s postupem do celostátního finále

pedagogické vedení obou souborů Pavlína Kratochvílová

Krajské kolo soutěže ve hře elektronických klávesových nástrojů (15. března Mor. Krumlov)

Jiří Lattenberg, III. kategorie čestné uznání

pedagogické vedení Petr Jedlička ml.

Krajské kolo soutěže ve hře na akordeon (18. března Hodonín)

Komorní trio Three Brothers 2. kategorie:

Matěj Machač (akordeon), Martin Prokop (klavír), Jan Trnavský (violoncello)

2. místo

pedagogické vedení Ondřej Zámečník

Krajské kolo soutěže v komorní hře smyčcových nástrojů (21. a 22. března Brno)

Houslové duo I. kategorie:

Klára Graffová, Terezie Graffová 1. místo

Houslové duo I. kategorie:

Tereza Vítková, Amalie Šimonová 2. místo

Houslové duo I. kategorie

Anna Punčochářová, Klára Slancová 3. místo

pedagogické vedení 1. a 2. dua MgA. Magdalena Graffová, 3. dua Martina Repiská

Houslové duo IV. kategorie:

Tereza Homolová, Anna Jarolínová 1. místo a ocenění Absolutní vítěz

pedagogické vedení MgA. Štěpán Graffe

Violoncellové trio I. kategorie:

Kristýna Skoupilová, Isabela Josefi, Patrik Prachár 3. místo

Violoncellové trio III. kategorie:

Dorothea Kytnerová, Sofie Kryštofová, Tomáš Václavek Čestné uznání

pedagogické vedení violoncellových trií MgA. Dagmar Barašová a Rut Rausová

Krajské kolo soutěže pěveckých sborů (5.dubna Mikulov)

Pěvecký sbor Kuřimská kvítka 3. místo

Pěvecký sbor Cantando 2. místo

pedagogické vedení obou sborů Pavlína Zámečníková

Krajská postupová přehlídka školních dětských pěveckých sborů Jihomoravského kraje (Brno)

Pěvecký sbor Kuřimská kvítka 1. místo

Pěvecký sbor Cantando 2. místo

pedagogické vedení obou sborů Pavlína Zámečníková

Krajská postupová přehlídka dětských skupin scénického tance Brno

se konala 19. března a ze ZUŠ Kuřim a z pobočky Veverská Bítýška se jí zúčastnily čtyři skupiny žákyň tanečního oboru:

Taneční skupina ZUŠ Kuřim pod vedením uč. Ziny Daňkové byla oceněna Diplomem za osobité zpracování tématu ve skladbě ZRCADLENÍ.

Taneční skupina pobočky V. Bítýška pod vedením Barbory Michelové předvedla skladbu BARVY DUHY a byla oceněna za „Barevnost duhy“.

Dětská pěvecká soutěž Josefa Křičky (19. března ZUŠ Mšeno)

Petra Sklenářová obsadila vynikající 3. místo ze 14 přihlášených zpěváků

pedagogické vedení MgA. Markéta Szendiuchová

Celostátní pěvecká soutěž Pro Bohemia 2016, vyhlášená Janáčkovou konzervatoří Ostrava (10.4. Konzervatoř Ostrava)

Petra Sklenářová obsadila vynikající 3. místo ze 22 přihlášených zpěváků

pedagogické vedení MgA. Markéta Szendiuchová

Celostátní houslová soutěž O cenu Václava Krůčka 2016, ZUŠ Nový Jičín 10. dubna

Petra Sklenářová obsadila vynikající 3. místo

pedagogické vedení MgA. Štěpán Graffe

Houslová soutěž Újezdská notička (23. května Újezd u Brna)

Petra Sklenářová obsadila 1. místo, pedagogické vedení MgA. Štěpán Graffe

Amélie Šimonová obsadila 2. místo, pedagogické vedení MgA. Magdalena Graffová

Srdečně blahopřejeme!

Gratulujeme!