Domů » VÝCHOVNÉ KONCERTY PRO MATEŘSKÉ ŠKOLY

VÝCHOVNÉ KONCERTY PRO MATEŘSKÉ ŠKOLY

18. 4. 2023

V průběhu dubna a května připravujeme pro děti z mateřských a 1. stupně základních škol dopolední výchovné koncerty. Pozvání přijalo na 450 dětí z Kuřimi, Veverské Bítýšky, Čebína, Lelekovic, Lipůvky, Lažánek a Chudčic. V pěti dnech a v devíti časových termínech se v ZUŠ Kuřim a na pobočce ve Veverské Bítýšce děti seznámí s různými hudebními nástroji, procvičí se v poznávání známých melodií, zahrají si jednoduché pohybové a hlasové hry a těšit se mohou také na krátký výstup žáků literárně-dramatického, výtvarného a tanečního oddělení. Pro všechny děti máme připravený malý dárek.
5. dubna Výchovný koncert pro MŠ Kuřim, Čebín, Lipůvka. Komorní sál ZUŠ Kuřim, začátek v 9:00 a v 10:00.
13. dubna Výchovný koncert pro MŠ Lažánky, Veverská Bítýška. Sál pobočky Veverská Bítýška, začátek v 9:30 a v 10:45.
19. dubna Výchovný koncert pro MŠ Kuřim. Komorní sál ZUŠ Kuřim, začátek v 10:00.
26. dubna Výchovný koncert pro MŠ Kuřim, Čebín, Lelekovice. Komorní sál ZUŠ Kuřim, začátek v 9:00 a v 10:00.
11. května Výchovný koncert pro MŠ+ZŠ Chudčice a Veverská Bítýška. Sál pobočky Veverská Bítýška, začátek v 10:10 a v 11:10.