Domů » VÁNOČNÍ KONCERT

VÁNOČNÍ KONCERT

20. 12. 2020

Připravili jsme pro Vás mimořádný vánoční dárek v podobě speciálního Vánočního koncertu. Koncert se konal na jevišti Společenského a kulturního centra Kuřim a ke zhlédnutí online je na YouTube kanálu ZUŠ Kuřim. Program koncertu tvoří skladby v podání žáků hudebního a tanečního oboru, uslyšíte vánoční písně a koledy a na závěr se můžete těšit na společné vystoupení učitelů a žáků. Záznam koncertu vznikl za podpory Společenského a kulturního centra Kuřim a města Kuřim.

VÁNOČNÍ KONCERT – PROGRAM

1. Claude Debussy: Dívka s vlasy jako len – Preludium č. 8, Michael Svoboda (pedagogické vedení MgA. Peter Kučera)
  1. Hana Zagorová, Paul Michael Barry: Mé dětské svátky – Zuzana Svobodová (pedagogické vedení Jan Čechovský, DiS.)
  1. Jonathan Reading: Adeste Fideles Pastores – žákyně tanečního oboru (pedagogické vedení Barbora Michelová)
  1. Edoardo Perosino: Block – Zuzana Svobodová, Vojtěch Pavlík, Martin Strašák, BcA. Jana Chocholáčová (pedagogické vedení BcA. Jana Chocholáčová)
  1. Pavel Kratochvíl: První sníh – dětský pěvecký sbor Cantando (pedagogické vedení Pavlína Zámečníková, klavírní doprovod Mgr.)
  1. Dej Bůh štěstí – Antonie, Terezie a Vilém Pekaříkovi (pedagogické vedení MgA. Pavel Pálenský)
  1. Adventní písně; arr. Josef Kolář – Eva Všetečková, Petr Cabejšek, Milan Starosta, Marek Šudák (pedagogické vedení MgA. Josef Kolář)
  1. Lucy Kubat: Za oknem padá sníh – tančí Anna Šuhájková, Nina Mikšovičová (pedagogické vedení Zina Daňková)
  1. Jiří Šlitr, Jiří Suchý: Purpura – Kateřina Blechová (pedagogické vedení Jan Čechovský, DiS.)
  1. John Lennon: So This Is Christmas – Martin Dvořáček, Josef Hanulík (pedagogické vedení Josef Hanulík)
  1. Thad Jones: A Child Is Born – Josef Hanulík, MgA. Vladimír Micenko, MgA. Adam Sikora, MgA. Ondřej Zámečník
  1. Pásli ovce valaši; arr. Martin Hybler – MgA. Dagmar Barašová, Mgr. Martina Brabcová, MgA. Patricie Theimerová, MgA. Vladimír Micenko
  1. Čas radosti, veselosti; arr. Ondřej Zámečník – Soubor učitelů a žáků ZUŠ Kuřim