Domů » ÚNOR V ZUŠce

ÚNOR V ZUŠce

12. 1. 2023

3. února – Jednodenní pololetní prázdniny.
7. února – Školní kolo Národní soutěže MŠMT v komorní hře s převahou dechových nástrojů. Začátek v 10 hodin v sále ZUŠ Kuřim.
7. února – Koncert žáků bicího oddělení. Začátek v 17:30 v sále pobočky Veverská Bítýška.
8. února – Třídní besídka žáků Markéty Milkové. Začátek v 17:30 v sále ZUŠ Kuřim.
13.+ 14. února – Klavírní soutěžní přehlídka. Tradiční soutěžení žáků klavírního oddělení od nejmladších hráčů až po pokročilé. Začátek v 13 hodin v sále ZUŠ Kuřim.
14. února – Koncert žáků dechového oddělení. Začátek v 17:30 v sále ZUŠ Kuřim.
15. února – Klavírní soutěžní přehlídka. Z organizačních důvodů je soutěž přeložena na pátek 3. 3., začátek v 13:30. V sál pobočky ve Veverské Bítýšce.
15. února –  Hudební večer. Začátek v 18:00, v sále pobočky ve Veverské Bítýšce.
16. února – Žákovský večírek. Začátek v 17:30 v sále ZUŠ Kuřim.
17.- 19. února –  Pěvecké soustředění. Víkendové soustředění s nácvikem soutěžního repertoáru dětského pěveckého sboru Cantando se uskuteční v ZUŠ Kuřim.
20. února –  Školní kolo Národní soutěže MŠMT ve hře na akordeon. Začátek v 15 hodin v sále ZUŠ Kuřim.
22. února – Školní kolo Národní soutěže MŠMT v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů. Začátek v 11 hodin v sále ZUŠ Kuřim – přeloženo!!
22. února – Hrajeme si písničky. Zveme Vás na vystoupení žáků hudebního oboru, tentokrát se zaměřením na lidovou i populární píseň. Začátek v 17:30 v sále ZUŠ Kuřim.
24. února – Noc v ateliéru. Začátek ve 20 hodin, výtvarný ateliér ZUŠ Kuřim
27. února – Školní kolo Národní soutěže MŠMT – literárně-dramatický obor. Začátek v 14 hodin v sále ZUŠ Kuřim.
28. února – Oborový večírek kytarového oddělení. Začátek v 17:30 v sále ZUŠ Kuřim.