Domů » SOUČASNÁ VÝUKA ŽÁKŮ

SOUČASNÁ VÝUKA ŽÁKŮ

27. 3. 2020

Výuka na naší základní umělecké škole v současnosti probíhá ve všech oborech distanční formou. Všem rodičům jsme posílali informační email s pokyny. Pokud je mezi Vámi někdo, kdo dosud z nějakého důvodu není ve spojení se svým učitelem, kontaktujte, prosím, vedení školy viz kontakty.

Pro některá oddělení je „výuka na dálku“ snadnější, pro některá velmi složitá, ale pro všechny neobvyklá. Učitelé pečlivě připravují a rozdávají úkoly a dělají maximum pro to, aby Vaše děti v tomto mimořádném období co nejvíce podpořili. Výuka probíhá podle možností přes Skype, WhatsApp, nejčastěji telefonicky a e-mailem, nebo přes program Teams. Jsme si jisti, že tato zkušenost přinese nová poznání nám učitelům, žákům i Vám. U mladších dětí je však nezbytná pomoc Vás, rodičů. Velmi si vážíme Vašeho dohlížení nad cvičením a oceňujeme, že vedle nutnosti zvládat s Vašimi dětmi každodenní školní povinnosti se věnujete hudbě, kreslení a posíláte učitelům hlavních oborů nahrávky skladeb, fotografie obrázků a videoprojekce. Vybrané ukázky najdete na facebookových stránkách naší školy.

Děkujeme Vám za čas, který věnujete domácímu muzicírování a dalším uměleckým činnostem, za milé zprávy, které nám posíláte. Přejeme Vám hlavně zdraví a těšíme se na setkání s Vámi všemi!

Za celý pedagogický sbor
ředitelství ZUŠ Kuřim.