Domů » KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE – HRA NA AKORDEON

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE – HRA NA AKORDEON

5. 4. 2023

ZUŠ Kuřim pořádala 30. března 2023 krajské kolo soutěže ve hře na akordeon. Naši školu reprezentovalo šest žáků v sólové hře a komorní trio. Soutěžní výkony hodnotila odborná porota pod vedením Mgr. Jakuba Jedlinského (Konzervatoř Pardubice), členy poroty byli Mgr. Miroslav Morys (Konzervatoř Brno), Jana Pernicová (ZUŠ Blansko), Petr Zámečník (Konzervatoř Pardubice) a Jitka Nacková (ZUŠ Polička), tajemníkem poroty byl jmenován Mgr. et MgA. Jiří Komosný (ZUŠ KUřim). Naši žáci podali vynikající výkony! Umístění najdete zde.
Děkujeme pedagogům za pečlivou přípravu žáků a rodičům za podporu dětí v uměleckém vzdělávání. Přejeme soutěžícím hodně úspěchů v celostátním kole, které se bude konat 12. – 14. května 2023 v ZUŠ Chrudim.