Základní umělecká škola Kuřim
VÝSLEDKOVÁ LISTINA ŠKOLNÍ KLAVÍRNÍ SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY
16.3.2018

Blahopřejeme nejlepším klavíristům ZUŠ Kuřim a pobočky Veverská Bítýška
k umístění na školní klavírní soutěžní přehlídce, která se konala
ve dnech 6. a 7. března v Komorním sále ZUŠ Kuřim
a na pobočce ve Veverské Bítýšce.

Žák Kategorie Ocenění Vyučující
Julie Jarůšková 0. kategorie zlaté pásmo MgA. Peter Kučera
Kryštof Komosný 0. kategorie zlaté pásmo MgA. Peter Kučera
Magdaléna Hustá 0. kategorie zlaté pásmo BcA. Iva Hrbáčková
Magdaléna Kondrová 0. kategorie zlaté pásmo BcA. Iva Hrbáčková
Matouš Chudoba 0. kategorie zlaté pásmo BcA. Iva Hrbáčková




Aneta Kurečková 1. kategorie zlaté pásmo Mgr. Markéta Milková
Anna Kondrová 1. kategorie zlaté pásmo BcA. Iva Hrbáčková
Antonín Hauser 1. kategorie zlaté pásmo Mgr. Markéta Milková
Lukáš Novotný 1. kategorie zlaté pásmo Mgr. Markéta Milková
Matyáš Hustý 1. kategorie zlaté pásmo BcA. Iva Hrbáčková
Radim Janšta 1. kategorie zlaté pásmo Mgr. Markéta Milková
Terezie Hádková 1. kategorie zlaté pásmo Petr Jedlička, DiS.
Veronika Svídová 1. kategorie zlaté pásmo Mgr. Markéta Milková




Annemarie Sojková 2. kategorie zlaté pásmo BcA. Iva Hrbáčková
Barbora Balabánová 2. kategorie zlaté pásmo BcA. Iva Hrbáčková
Ella Kašparcová 2. kategorie zlaté pásmo Petr Jedlička, DiS.
Karolína Míková 2. kategorie zlaté pásmo Mgr. Markéta Milková
Klára Machotková 2. kategorie stříbrné pásmo Petr Jedlička, DiS.
Lucie Šůstková 2. kategorie stříbrné pásmo Petr Jedlička, DiS.
Martina Odehnalová 2. kategorie stříbrné pásmo Mgr. Markéta Milková
Sofie Koukalová 2. kategorie stříbrné pásmo Mgr. Markéta Milková
Sabina Toužínová 2. kategorie bronzové pásmo Mgr. Markéta Milková
Veronika Juhászová 2. kategorie bronzové pásmo Petr Jedlička, DiS.




Martin Škarabela 3. kategorie zlaté pásmo Mgr. Markéta Milková
Adam Milka 3. kategorie stříbrné pásmo MgA. Peter Kučera
Barbora Králíková 3. kategorie stříbrné pásmo Mgr. Markéta Milková
Ellen Procházková 3. kategorie stříbrné pásmo BcA. Iva Hrbáčková
Stela Lukáčová 3. kategorie stříbrné pásmo MgA. Peter Kučera
Vojtěch Ullmann 3. kategorie stříbrné pásmo MgA. Zdeněk Brož, Art.D.
Alexandr Král 3. kategorie bronzové pásmo MgA. Zdeněk Brož, Art.D.
Anna Mičánková 3. kategorie bronzové pásmo Mgr. Markéta Milková
Dorota Poledňáková 3. kategorie bronzové pásmo Mgr. Markéta Milková
Viktorie Konečná 3. kategorie čestné uznání MgA. Peter Kučera




















ŠKOLNÍ KLAVÍRNÍ SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA 2018
ZUŠ KUŘIM A POBOČKA VEVERSKÁ BÍTÝŠKA




Ela Vykoupilová 4. kategorie zlaté pásmo BcA. Iva Hrbáčková
Coleta Krupičková 4. kategorie stříbrné pásmo BcA. Iva Hrbáčková
Sofie Hálová 4. kategorie stříbrné pásmo Petr Jedlička, DiS.
Tereza Pavlíčková 4. kategorie stříbrné pásmo BcA. Iva Hrbáčková
Daniel Boháč 4. kategorie bronzové pásmo BcA. Iva Hrbáčková
Emma Lattenbergová 4. kategorie bronzové pásmo Mgr. Markéta Milková
Veronika Dvořáková 4. kategorie bronzové pásmo MgA. Peter Kučera




Filip Burkart 5. kategorie zlaté pásmo MgA. Peter Kučera
Jan Machourek 5. kategorie zlaté pásmo Mgr. Markéta Milková
Kateřina Boháčová 5. kategorie zlaté pásmo Mgr. Markéta Milková
Lucie Laštůvková 5. kategorie zlaté pásmo MgA. Peter Kučera
Martin Cabejšek 5. kategorie zlaté pásmo Mgr. Markéta Milková
Matyáš Matoulek 5. kategorie zlaté pásmo MgA. Peter Kučera
Michal Růžička 5. kategorie zlaté pásmo Mgr. Markéta Milková
Petra Škarabelová 5. kategorie zlaté pásmo Mgr. Markéta Milková
Eliška Šindýlková 5. kategorie bronzové pásmo Mgr. Markéta Milková




Nela Lukáčová 6. kategorie zlaté pásmo MgA. Peter Kučera
Adam Frank 6. kategorie stříbrné pásmo MgA. Peter Kučera
Tomáš Cacek 6. kategorie stříbrné pásmo MgA. Peter Kučera
Filip Donnert 6. kategorie bronzové pásmo MgA. Peter Kučera
Sára Komosná 6. kategorie bronzové pásmo Petr Jedlička, DiS.




Eliška Kerdová 7. kategorie zlaté pásmo MgA. Peter Kučera




Daniel Burkart 8. kategorie zlaté pásmo MgA. Peter Kučera
Kateřina Doleželová 8. kategorie zlaté pásmo Petr Jedlička, DiS.
Marie Konečná 8. kategorie zlaté pásmo Mgr. Markéta Milková
Michael Svoboda 8. kategorie zlaté pásmo MgA. Peter Kučera




Jakub Laštůvka 9. kategorie stříbrné pásmo MgA. Peter Kučera




Prokop Maršík 10. kategorie zlaté pásmo MgA. Zdeněk Brož, Art.D.




Další ocenění
Kateřina Boháčová, Petra Škarabelová, Jan Machourek, Martin Cabejšek ocenění za komorní hru Mgr. Markéta Milková
Kateřina Boháčová, Eliška Šindýlková ocenění za hru v klavírním duu Mgr. Markéta Milková
Lucie Šůstková, Ella Kašparcová ocenění za hru v klavírním duu Petr Jedlička, DiS.


Gratulujeme!
Zpátky na seznam