Základní umělecká škola Kuřim
Umístění žáků ZUŠ Kuřim a pobočky V. Bítýška v okresních kolech Národní soutěže ZUŠ
2.3.2018

HRA NA BICÍ NÁSTROJE (19. 2. ZUŠ Tišnov)

IV. kategorie

Markéta Cardová

2. cena

BcA. Adam Sikora

SÓLOVÝ A KOMORNÍ ZPĚV (20.2. ZUŠ Ořechov)

0. kategorie

Gabriela Sýsová

čestné uznání

MgA. Jana Jelínková

I. kategorie

Natálie Gregorová

3. cena

"

II. kategorie

Amélie Šimonová

2. cena

"

III. kategorie

Ondřej Spilka

3. cena

"

V. kategorie

Zuzana Svobodová

2. cena

"


Barbora Petrásková

3. cena

"

X. kategorie

Zuzana Homolová

2. cena

"

IX. kategorie

Tereza Sýsová

1. cena s postupem

do krajského kola

MgA. Jana

Jelínková

IV. kategorie

Pěvecké duo:

Tereza Sýsová,

Zuzana Homolová

1. cena s postupem

do krajského kola

"

HRA NA TRUBKU (21. 2. ZUŠ Rosice)

III. kategorie

Martin Stloukal

3. cena

Mgr. Pavel Pálenský

V. kategorie

Antonie Pekaříková

1. cena s postupem

do krajského kola

"

Michal Fedra

Diplom za účast

BcA. Pavel Vydra

Vojtěch Vlado

Diplom za účast

"

VI. kategorie

Jakub Sýs

3. cena

Mgr. Pavel Pálenský

Jiří Culek

Diplom za účast

BcA. Pavel Vydra

VII. kategorie

Jiří Ambrož

2. cena

Mgr. Pavel Pálenský

Ondřej Veselovský

3. cena

"

Adam Petrásek

Diplom za účast

BcA. Pavel Vydra

Jindřich Škarohlíd

Diplom za účast

Mgr. Pavel Pálenský

IX. kategorie

Václav Sýs

3. cena

"

HRA NA PŘÍČNOU FLÉTNU (22. 2. ZUŠ Oslavany)

II. kategorie

Martina Sliwková

3. cena

Pavlína Zámečníková, DiS.

VII. kategorie

Ludmila Trnavská

Čestné uznání

"

HRA NA KLARINET (22. 2. ZUŠ Oslavany)

III. kategorie

Vojtěch Trnečka

1. cena s postupem

do krajského kola

Pavlína Kratochvílová, dipl. um.

V. kategorie

Lucie Valová

1. cena s postupem

do krajského kola

"

VI. kategorie

Lucie Sellingerová

2. cena

"

IX. kategorie

Marek Šudák

2. cena

MgA. Josef Kolář

Tomáš Průcha

3. cena

"

HRA NA SAXOFON (22. 2. ZUŠ Oslavany)

IV. kategorie

Anežka Cardová

2. cena

MgA. Josef Kolář

HRA NA ZOBCOVOU FLÉTNU (23. 2. ZUŠ Oslavany)

0. kategorie

Eva Králová

2. cena

Pavlína Kratochvílová,

dipl. um.

III. kategorie

Nela Robošová

1. cena

"

* Zvláštní cenu za klavírní doprovod obdržel MgA. Peter Kučera za doprovod

na pěvecké okresní soutěži. Srdečně blahopřejeme!

VŠEM SOUTĚŽÍCÍM SRDEČNĚ BLAHOPŘEJEME

A POSTUPUJÍCÍM DO KRAJSKÉ SOUTĚŽE PŘEJEME

HODNĚ ZDARU!



Gratulujeme!
Zpátky na seznam