Základní umělecká škola Kuřim
Výsledky školního kola Národní soutěže ZUŠ ve hře dechových nástrojů, bicích nástrojů, sólového a komorního zpěvu
15.2.2018

SÓLOVÝ ZPĚV A KOMORNÍ ZPĚV

Kategorie

Soutěžící

Umístění

pedagog

0. kategorie

Sýsová Gabriela

1. cena s postupem do okresního kola soutěže

MgA. Jana Jelínková

I. kategorie

Gregorová Natálie

1. cena s postupem

"

II. kategorie

Šimonová Amélie

1. cena s postupem

"


Bartončíková Sára

1. cena s postupem

"

III. kategorie

Spilka Ondřej

1. cena s postupem

"

V. kategorie

Svobodová Zuzana

1. cena s postupem

"


Petrásková Barbora

1. cena s postupem

"

VI. kategorie

Burantová Kristýna

1. cena

"

IX. kategorie

Sýsová Tereza

1. cena s postupem

"

X. kategorie

Homolová Zuzana

1. cena s postupem

"

IV. kategorie

komorní zpěv

Pěvecké duo:

Homolová Zuzana

Sýsová Tereza

1. cena s postupem

"




HRA NA PŘÍČNOU A ZOBCOVOU FLÉTNU

0. kategorie

zobcová flétna

Králová Eva

1. cena s postupem

do okresního kola soutěže

Pavlína Kratochvílová, dipl. um.

III. kategorie

zobcová flétna

Robošová Nela

1. cena s postupem

"

VIII. kategorie

zobcová flétna

Svobodová Amálie

1. cena

Miloš Ziegler

II. kategorie

příčná flétna

Sliwková Martina

1. cena s postupem

Pavlína Zámečníková, DiS.

V. kategorie

příčná flétna

Otoupalová Tereza

1. cena

"

VII. kategorie

příčná flétna

Trnavská Ludmila

1. cena s postupem

"


Konečná Kamila

1. cena s postupem

"



HRA NA BICÍ NÁSTROJE

IV. kategorie

Cardová Markéta

1. cena s postupem

do okresního kola soutěže

BcA. Adam Sikora


HRA NA KLARINET

III. kategorie

Trnečka Vojtěch

1. cena s postupem

do okresního kola

Pavlína Kratochvílová,

dipl. um.


Blecha Martin

1. cena

MgA. Josef Kolář


Sovadinová Markéta

1. cena

"

V. kategorie

Valová Simona

1. cena s postupem

Pavlína Kratochvílová

VI. kategorie

Selingerová Lucie

1. cena s postupem

"


Zahradník Ondřej

1. cena s postupem

MgA. Josef Kolář

IX. kategorie

Šudák Marek

1. cena s postupem

"


Průcha Tomáš

1. cena s postupem

"

X. kategorie

Roček Adam

1. cena s postupem

"




HRA NA SAXOFON

IV. kategorie

Cardová Anežka

1. cena s postupem

MgA. Josef Kolář

VI. kategorie

Vybíralová Evelína

1. cena s postupem

"




HRA NA TRUBKU

III. kategorie

Stloukal Matěj

1. cena s postupem

Mgr. Pavel Pálenský

V. kategorie

Fedra Michal

1. cena s postupem

BcA. Pavel Vydra


Pekaříková Antonie

1. cena s postupem

Mgr. Pavel Pálenský


Vlado Vojtěch

1. cena s postupem

BcA. Pavel Vydra

VI. kategorie

Culek Jiří

1. cena s postupem

"


Sýs Jakub

1. cena s postupem

Mgr. Pavel Pálenský

VII. kategorie

Ambrož Jiří

1. cena s postupem

"


Petrásek Adam

1. cena s postupem

BcA. Pavel Vydra


Škarohlíd Jindřich

1. cena s postupem

Mgr. Pavel Pálenský


Veselovský Ondřej

1. cena s postupem

"

IX. kategorie

Sýs Václav

1. cena s postupem

"


Vágner Jakub

1. cena s postupem

"




BLAHOPŘEJEME VŠEM ÚSPĚŠNÝM SOUTĚŽÍCÍM

A POSTUJÍCÍM PŘEJEME MNOHO ZDARU V OKRESNÍ SOUTĚŽI!



Gratulujeme!
Zpátky na seznam